29 maja 2012

226.

Wycinając drzewo rozwaliliśmy reklamę hotelu. Aczkolwiek ubezpieczeni jesteśmy. Ubezpieczyciel napisał, że odmawia wypłaty odszkodowania, bo nasza główną działalnością jest działalność pogrzebowa, znaczy się domniemam, że pobocznych działalności w mniemaniu -jak sądzę nowej- panienki ubezpieczonych nie mamy. Więc napisałam do panienki maila:

"W związku z przesłaniem do naszego poszkodowanego decyzji o odmowie przyznania odszkodowania za szkodę nr U/****/2012 proszę jeszcze raz zapoznać się z naszą polisą i wyprostować zaistniała sytuację.

Na naszej polisie ubezpieczeniowej od odpowiedzialności OC nr 847-A **** jest zapis co dokładnie podlega ubezpieczeniu, cytując z polisy: "Działalność usługowa związana z zagospodarowaniem terenów zieleni(...)" (zawiera się w tym m.in. wycinka drzew, która stała się powodem zaistniałej szkody), natomiast w pole "nr PKD" zgodnie z wolą Waszego przedstawiciela p. Mirosławy S**** wpisuje się tylko PKD wiodącej działalności, natomiast działalności pobocznych się nie wymienia, nie wiem z jakiego powodu, nie ja ustalam Wasze wewnętrzne zasady wypisywania polis. Działalności poboczne wchodzące w zakres ubezpieczenia są wymienione w naszym KRSie (w załączeniu, dział 3, polecam doczytać - ze zrozumieniem, szczególnie PKD 81.30.Z, a nie 81.31.Z jak Pani wskazała w piśmie odmownym), który zresztą był załączony do polisy, abyście mieli Państwo świadomość jaką dokładnie działalność ubezpieczacie. Nadmieniam, że skan KRSu wysyłałam do Pani w związku z tą szkodą 25 kwietnia br.

Proszę o natychmiastową informację co dalej będzie się działo z likwidacją szkody,
gdyż ja nie zamierzam odpowiadać przed prawnikiem poszkodowanego za Pani niekompetencję
"

Kurwa, dokładnie miesiąc temu, z tą samą babą likwidowałyśmy podobną szkodę i wtedy mieliśmy ubezpieczoną działalność związaną z zagospodarowaniem terenów zieleni, teraz nagle nie mamy, a ciągle jesteśmy na tej samej polisie. Nie, żeby mnie wkurwiały takie cizie, skądże.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz