17 września 2009

36.

Szef wszystkich Prezesów (SwP) stwierdził, że skorom tak obcykana w ubezpieczeniach to przygotuję polisę majątkową dla CAŁEJ firmy. Pojęcie CAŁA odnosi się do 7  firm które SwP posiada.

- nie ma problemu ja to mogę ubezpieczyć, ale chciałabym przypomnieć, że (KURWA!) 3 z tych 7 firm na oczy nie widziałam

- no to jutro pojedzie pani do Poznania zobaczyć resztę :)

No czad, wszyscy jadą się bawić na imprezę firmową, a ja będę łazić i sprawdzać zabezpieczenia i poznawać firmy. Jak się bawić to się bawić, prawda?

7 komentarzy:

 1. To może jeszcze przy okazji przejmij ubezpieczenie pracowników? Tak coby w przyszłości jak się połamiesz to żeby przyzwoicie zapłacili?

  Trzym się.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przejęłam, to znaczy ja negocjuje polisę, gwiazda za to dostanie kasę. Bez komentarza.

  OdpowiedzUsuń
 3. a niby dlaczego ? ja bym tam wpisala swoje nazwisko czcionka 36 ze to JA zrobilam i powiedzialabym preesowi, czy chcialby wynagrodzic mnie zza to zamiast osob, ktore sa do tego przypiete i nie wykazuja zadnej inicjatywy
  cierpliwosc to ty masz

  OdpowiedzUsuń
 4. Mała Stokrotko
  bo to jest tak - każda osoba w jakiejkolwiek firmie która robi grupówkę ma 'umowę' z ubezpieczycielem i to od niego dostaje kasę. Kasa jest z działu grupówek, a polisę się negocjuje z działem 'kontaktu z klientem biznesowym'.
  Prez wie że ja negocjuje polisę a gwazda za to bierze kasę.

  OdpowiedzUsuń
 5. po co? ja się z nią żarła nie będę o te kilka stówek, wystarczy mi świadomość że potrafię i nie boję się robić czegoś, czego nie potrafi ona ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Po to bys TY dostała należne Ci pieniądze a nie ona. Wystarczający powód?

  OdpowiedzUsuń